چهارشنبه / ۳ مرداد / ۱۴۰۳ Wednesday / 24 July / 2024
×
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی خبرداد: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان روزهای جمعه افزایش ساعات خدمات رسانی خواهیم داشت.
افزایش خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه

افزایش خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه

افزایش خدمات رسانی متروی تبریز از 18 اسفندماه
افزایش خدمات رسانی متروی تبریز از ۱۸ اسفندماه

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی خبرداد: با فرا رسیدن سال جدید و تسهیل تردد شهروندان روزهای جمعه افزایش ساعات خدمات رسانی خواهیم داشت.

یعقوب وحیدکیا از افزایش خدمات‌رسانی متروی تبریز از روز جمعه ۱۸ اسفند ماه خبر داد.

مدیرعامل سازمان ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و با اشاره به افزایش تردد شهروندان در روزهای پایانی سال بیان کرد: متروی تبریز به منظور تسهیل در تردد شهروندان عزیز، خدمات رسانی خود را نسبت به جمعه های قبلی افزایش داده است.

خدمات دهی در تاریخ ۱۸ – ۲۵ و ۲۹ اسفندماه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۲۲:۰۰ شب خواهد بود و از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفندماه با یک ساعت افزایش، از ساعت ۰۶:۰۰ صبح تا ۲۲:۰۰ شب در مسیر خط یک ( حدفاصل ائل گؤلی تا ایستگاه نور لاله) خدمات رسانی انجام خواهد شد.

کاهش زمان انتظار مسافر در فاز سوم خط یک متروی تبریز (حد فاصل سه راه امین تا شهرک نور لاله)

وحیدکیا از تحقق کاهش زمان انتظار مسافر در فاز سوم خط یک متروی تبریز (حد فاصل سه راه امین تا شهرک نورلاله) از  ۱۷ اسفندماه خبر داد.

مدیرعامل متروی تبریز با اشاره به تاکید شورای اسلامی و شهردار کلانشهر تبریز بر رعایت اصل صداقت و شفافیت تصریح کرد: تاکنون با عنایت خداوند، متروی تبریز پس از استقرار مجموعه حاضر مدیریت شهری در زمینه حمل و نقل ریلی به تمام وعده های خود جامه عمل پوشانده و امروز همکاران ما با تلاش مضاعف، زمان انتظار را در فاز سوم خط یک از ۴۰ دقیقه به ۲۵ دقیقه کاهش داده اند و برآنیم در ماه های آتی این مدت زمان را بیشتر از این کاهش دهیم.

وی افزود: شاید در نگاه اول این کاهش زمان انتظار کار ساده ای متصور باشد اما برای نیل به این هدف مهم، سیستم پیچیده ای از نیروی انسانی مرکز کنترل فرمان، راهبران قطار، مدیریت فرایند خدمات رسانی و مترو سیستم نیاز است تا بتوانیم سفری ایمن و راحت برای شهروندان فراهم آوریم.

گفتنی است خط یک متروی تبریز به طول ۱۷.۲ کیلومتر به سه فاز تقسیم می شود که فاز اول حد فاصل ائل گلی تا ایستگاه استاد شهریار، فاز دوم شامل ایستگاه دانشگاه تا میدان ساعت و فاز سوم نیز حد فاصل ایستگاه میدان کهن (سه راه امین) تا شهرک نور لاله است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *