یکشنبه / ۲۴ تیر / ۱۴۰۳ Sunday / 14 July / 2024
×
قطار ریل باس دانشجویی ارس جلفا به منظور تسهیل تردد و ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه های منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس و هموطنان ساکن در این منطقه راه اندازی شده است.
قطار ریل باس دانشجویی ارس راه اندازی شد

قطار ریل باس دانشجویی ارس راه اندازی شد

قطار ریل باس دانشجویی ارس راه اندازی شد
قطار ریل باس دانشجویی ارس راه اندازی شد
امضای تفاهم نامه راه اندازی قطار ریل باس ارس

تفاهم نامه ای بین دانشگاه تبریز، اداره کل راه آهن آذربایجان و فرمانداری شهرستان تبریز به منظور راه اندازی قطار دانشجویی از نوع ریل باس برای روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته در مسیر “تبریز-جلفا” و بالعکس منعقد شد.

قطار ریل باس دانشجویی ارس جلفا به منظور تسهیل تردد و ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه های منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس و هموطنان ساکن در این منطقه راه اندازی شده است.

این قطار روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته راس ساعت ۶ صبح از ایستگاه راه آهن تبریز حرکت و در ساعت ۱۷ همانروز از جلفا به تبریز مراجعت می نماید.

لازم به ذکر است قیمت بلیت این قطار پنج هزار تومان می باشد که جهت حمایت از جامعه دانشگاهی به مدت یک ماه با تخفیف بیست درصدی به مبلغ چهار هزار تومان فروخته میشود و استفاده از آن برای عموم هموطنان عزیز نیز آزاد است و این قطار به مدت یکماه و بصورت آزمایشی راه اندازی شده است و درصورتی که با استقبال مردمی مواجه شود و ضریب اشغال بالاتری داشته باشد ادامه سیر خواهد داشت.

متقاضیان سفر با این قطار می توانند بلیت این قطار را از مراکز فروش بلیت طرف قرارداد راه آهن در سطح کشور و سایت اینترنتی rai.ir خریداری نمایند.
ضمنا سامانه صدای مسافر بشماره ۰۲۱۵۱۴۹ آماده پاسخگوئی به سؤالات و پیشنهادات هموطنان عزیز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *