توکا ریل موفق به کسب رتبه اول حمل بار شد
توکا ریل موفق به کسب رتبه اول حمل بار شد
هلدینگ توکاریل یک مجموعه ریلی پویا است که در زمینه حمل بار مواد معدنی کشور فعالیت می‌کند و 27 درصد از حمل بار کشور را برعهده دارد. توکاریل بزرگترین شرکت حمل‌ و نقل ریلی است و رتبه اول بهره‌وری حمل بار را در سال 96 به خود اختصاص داده است.

توکا ریل موفق به کسب رتبه اول حمل بار شد

توکاریل
توکاریل

مدیر روابط عمومی توکا ریل در این‌باره گفت: توکا ریل بزرگترین شرکت حمل‌ و نقل ریلی است و رتبه اول بهره‌وری حمل بار را در سال ۹۶ به خود اختصاص داده است.

مقداد عسگری اضافه کرد: توکا در حال حاضر با داشتن هزار و ۷۴۶ دستگاه واگن شش‌ محوره لبه‌بلند تمایز خاص و ویژه‌ای نسبت به شرکت‌های دارنده واگن باری دارد و بیش از پنج‌هزار واگن باری در مجموعه هلدینگ توکاریل و شرکت‌های زیرمجموعه موجود است که این موضوع باعث شده ما در زمینه تامین واگن باری بین شرکت‌ها رتبه برتر را داشته باشیم.

عسگری اضافه کرد: توکا بار معدنی برخی از معادن کشور را حمل می‌کند و بنابراین ۱۰۰درصد ظرفیت آن در خدمت فولاد مبارکه است.

او درباره وضعیت مالی توکاریل توضیح داد: شرکت‌های ریلی توکا با تمام مشکلات اقتصادی کشور و با توجه به وسعت فعالیت‌شان بسیار خوش‌حساب بوده‌‌اند و شرکت‌هایی که در زمینه فروش قطعات فعالیت دارند مشتاق‌اند که با توکا کار کنند.

عسگری اضافه کرد: توکا در حال حاضر یکی از سهام‌داران حقوقی شرکت‌های مطرحی مثل البرز نیرو است که در زمینه نیروی کشش و بحث تامین لکوموتیو فعال است. توکا همچنین در شرکت راهوارنیرو همین سمت را دارد و شرکت‌های بهین‌ریل و آسیاسیر ارس و توکاکشش که هرکدام در حوزه‌های حمل بار و تعمیر و تامین قطعات فعالیت دارند، زیرمجموعه توکاریل هستند و برخی تا ۱۰۰درصد سهامشان متعلق به توکا است.

توکا ریل موفق به کسب رتبه اول حمل بار

مدیر روابط عمومی توکاریل درباره ارتباط بیرونی با شرکت‌های دیگر نیز گفت: سیاست‌های هدف‌دار مجموعه مدیریتی توکاریل بر این اساس است که با توجه به نام‌گذاری امسال به‌عنوان سال حمایت از کالای ایرانی بیش‌ترین سرمایه‌گذاری و خرید از شرکت‌های داخلی تامین‌کننده واگن را انجام دهد.

عسگری اضافه کرد: درحال‌حاضر توکاریل قراداد تامین ۴۰۹ واگن باری را با واگن‌پارس دارد که از این تعداد، ۳۰۵ عدد در چند پارت تحویل شده وقول تحویل ۱۰۴ واگن تا پایان امسال نیز داده شده است.

عسگری افزود: درخصوص تامین نیروی کشش از شرکت‌های خارجی هم با شرکت‌های چینی و اکراینی برای تامین نیروی کشش رایزنی‌های شده که کارشناسان فنی شرکت مشغول بررسی این موارد نیز هستند.

دفتر مرکزی:آدرس : اصفهان – خیابان هزار جریب – خیابان شیخ کلینی – خیابان استقلال جنوبی -نبش کوچه ۲ – پلاک ۲
فکس : ۳۶۶۸۴۷۵۴ – ۰۳۱تلفن : ۵ / ۳۶۶۹۰۲۸۲-۰۳۱

جهت درج ریپورتاژ آگهی در پورتال حمل و نقل ریلی با ما تماس بگیرید
|تماس با ما|