free web hit counter تمامی قطارهای مسافری به سیر خود ادامه می دهند | حمل و نقل ریلی
چهارشنبه / ۳۰ خرداد / ۱۴۰۳ Wednesday / 19 June / 2024
×
شرکت راه آهن در اطلاعیه ای اعلام کرد علیرغم سرمای شدید در سراسر کشور، تنها یک قطار مسافری حذف شده است و سایر قطارها طبق برنامه در حال اعزام هستند.
تمامی قطارهای مسافری به سیر خود ادامه می دهند

تمامی قطارهای مسافری به سیر خود ادامه می دهند

تمامی قطارهای مسافری به سیر خود ادامه می دهند
تمامی قطارهای مسافری به سیر خود ادامه می دهند

روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: علیرغم سرمای شدید در سراسر کشور، همه قطارهای مسافری طبق برنامه در حال جابجایی مسافران هستند.

در این اطلاعیه آمده است: با تلاش همکاران راه آهن در سراسر شبکه ریلی، تنها یک قطار مسافری حذف شده است و سایر قطارها طبق برنامه در حال اعزام است به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته در شبکه حمل و نقل ریلی حدود ۲۳۰ قطار مسافری بیش از ۸۰ هزار نفر را جا به جا کرده است.

بر اساس این اطلاعیه؛ قطار قم-مشهد به دلیل نقص فنی ناشی از سرمای شدید هوا با تاخیر مواجه بوده که این قطار هم به مقصد رسیده است. صد در صد بهای بلیت به عنوان خسارت تاخیر به مسافران مسترد خواهد شد.

عذرخواهی معاون مسافری شرکت راه آهن از مسافران قطار قم-مشهد

سید حسن موسوی معاون مسافری شرکت راه آهن در گفتگوی تلفنی با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک، ضمن عذر خواهی از مسافران قطار قم – مشهد گفت: ۱۰۰ درصد بهای بلیط قطار به مسافران مسترد شد.

وی افزود: با توجه به دمای هوای منفی ۲۸ درجه، این قطار به دلیل یخ زدگی سیستم ترمز در ایستگاه فریمان در ۴۰ کیلومتری مشهد مقدس به مدت ۱۰ ساعت متوقف شد که با حضور مامورین فنی مشکل برطرف شد و مسافران قبل از ساعت ۱۳ به مشهد مقدس رسیدند.

معاون مسافری شرکت راه آهن گفت: حرکت قطارها در سایر مسیرها، بدون تاخیر انجام شده است. 


ساعاتی پیش در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی، خبری در مورد خرابی و توقف قطار و معطلی چند ساعته‌ی مسافران در سرما در حال پخش بود که جزئیات آن در لینک زیر قابل مشاهده است:

📌بخوانید: ۱۰ ساعت حبس مسافران در قطار قم-مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *