قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
راه آهن » هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) در سال ۱۳۹۴ با هدف هماهنگی، هم افزایی و ایجاد زنجیره عرضه صنعت گردشگری بین شرکتهای مرتبط با استفاده از پوسته یکی از شرکتهای غیرفعال در مجموعه سازمان تأمین اجتماعی تأسیس گردید. این هلدینگ هفت شرکت را تحت پوشش خود دارد که عبارتند از:

شرکت گروه هتل­های هما، شرکت های ریلی ، شرکت سرمایه­ گذاری ایرانگردی و جهانگردی، شرکت رفاه گستر تأمین اجتماعی، شرکت مجتمع­های توریستی و رفاهی آبادگران، شرکت دهکده ساحلی و شرکت بین‏ المللی خدمات مسافرتی و جهانگردی تأمین.

 

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

هدف اصلی افزایش ثروت و منزلت سازمان تأمین اجتماعی از طریق توسعه صنعت گردشگری و با ایجاد هماهنگی و هم افزایی با رویکردهای جدید بین شرکتهای تابعه سازمان است.

پیشرانی سازمان تأمین اجتماعی در امر توسعه صنعت گردشگری کشور، حفظ کرامت و منزلت خدمات­گیرندگان، کارکنان، بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی از طریق ارزش آفرینی، ارائه محصولات متمایز مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی و نوآوری، برنامه ­ریزی برای ساخت مجتمع­های اقامتی و گردشگری، اجرای ابر طرح­های گردشگری و دیگر خدمات مرتبط و ارائه خدمات اختصاصی گردشگری مبتنی بر تورگردانی از جمله دیگر اهدافی است که هگتا به عنوان بزرگترین هلدینگ گردشگری کشور پیگیری می­کند.

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

راهبردهای اصلی هگتا:

بهره برداری – توسعه – روابط بین الملل – استفاده از برنامه های معتبر در صنعت گردشگری می باشد.

تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان اقتصادی و اجتماعی کشور بعد از دولت امکانات وسیع اقامتی و حمل و نقلی دارد که در هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی سامان دهی شده اند.

محورهای گردشگری در هگتا شامل :

گردشگری پزشکی – گردشگری زیارتی – گردشگری فرهنگی – اکوتوریسم می باشد.

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا)

هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) در یک نگاه

وبگاه رسمی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

حمل و نقل ریلی | جامع ترین پورتال حمل و نقل ریلی