free web hit counter رئیس جمهور چهارشنبه به آذربایجانشرقی سفر میکند | حمل و نقل ریلی
چهارشنبه / ۳۰ خرداد / ۱۴۰۳ Wednesday / 19 June / 2024
×
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری گفت: سفر رییس جمهوری به استان آذربایجانشرقی که قرار بود روز دوشنبه انجام شود، به روز چهارشنبه ششم آذر موکول شد.
رئیس جمهور چهارشنبه به آذربایجانشرقی سفر میکند

رئیس جمهور چهارشنبه به آذربایجانشرقی سفر میکند

رئیس جمهور چهارشنبه به آذربایجانشرقی سفر میکند
رئیس جمهور چهارشنبه به آذربایجانشرقی سفر میکند

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری گفت: سفر رییس جمهوری به استان آذربایجانشرقی که قرار بود روز دوشنبه انجام شود، به دلیل همزمانی با مراسم تشییع و تدفین همشیره گرامی وی به روز چهارشنبه ششم آذر موکول شد.

🔹علیرضا معزی با اعلام این خبر افزود: با توجه به این که مراسم تشییع و تدفین مرحومه مغفوره «صدیقه فریدون» خواهر گرامی رییس جمهوری روز دوشنبه برگزار میشود، ضمن ادای احترام به مردم غیور آذربایجان شرقی سفر دکتر روحانی به این استان روز چهارشنبه ششم آذرماه انجام میشود/

لازم بذکر است رئیس جمهور قرار بود فردا (دوشنبه ۴ آذر) به استان آذربایجانشرقی سفر کند که بدلیل درگذشت همشیره دکتر روحانی این سفر به تعویق افتاد.

افتتاح پروژه های عمرانی، بازدید از مناطق زلزله زده و حضور در شورای اداری استان از برنامه های سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی است.
🔹 افتتاح قسمتی از مسیر ریلی تبریز – میانه (میانه – بستان آباد) پس از ۱۸ سال از شروع فعالیت این پروژه عمرانی از مهم‌ترین برنامه های سفر وی به آذربایجانشرقی است.

🔹روحانی پس از افتتاح این پروژه به یکی از روستاهای مناطق زلزله زده سر میزند و از نزدیک وضعیت زلزله زدگان میانه و سراب را بررسی میکند.

🔹رئیس جمهور همچنین در پایان سفر به آذربایجان شرقی، در جلسه شورای اداری استان حضور یافته و در جمع مدیران استان سخنرانی خواهد کرد.
🔗 افتتاح راه آهن میانه – بستان آباد با حضور رئیس جمهور/بهره برداری کامل تا پایان سال آینده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *