قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار مترو و قطار شهری » خبر خوش نوبخت در بازدید از پروژه قطارشهری تبریز

خبر خوش نوبخت در بازدید از پروژه قطارشهری تبریز

✅ پیش بینی ردیف بودجه مستقل در سال ۹۹

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از پروژه قطار شهری تبریز اظهار کرد: مردم تبریز شایسته استفاده بیشتر از خط مترو هستند که در این خصوص در بودجه سال ۹۹ برای آغاز عملیات اجرایی خط ۳ اعتبارات لازم در ردیف بودجه عمرانی کشور پیش بینی خواهیم کرد.

✅ صدور مجوز کمیسیون ماده ۲۳ جهت شروع عملیات اجرایی خط ۳ مترو تبریز
خبر خوش نوبخت در بازدید از پروژه قطارشهری تبریز
خبر خوش نوبخت در بازدید از پروژه قطارشهری تبریز

محمد باقر نوبخت ضمن تایید صدور مجوز کمیسیون ماده ۲۳ جهت شروع عملیات اجرایی خط ۳ مترو تبریز خاطرنشان کرد: جمع بندی بازدید از پروژه قطار شهری تبریز در سفر قبلی و امروز نشان می‌دهد اقدامات شایسته ای برای پیشرفت پروژه قطار شهری تبریز تاکنون صورت گرفته است.

وی مدیران قطار شهری را خوش قول دانست و گفت: تجربه نشان داده است که دوستان ما به قولشان عمل می کنند از این رو ما نیز در خصوص تخصیص اعتبار اقدام می کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از افتتاح خط یک مترو تبریز در سال جاری خبر داد و گفت: با روند فعلی طی سال جاری و در سفر بعدی شاهد افتتاح خط یک مترو تبریز خواهیم بود.

نوبخت همچنین برای سرعت بخشیدن به حفاری تونل های خط دو با درخواست مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه مبنی بر رسیدن به برنامه زمان بندی پروژه و جبران عقب ماندگی پروژه با تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اضافی در سال جاری به خط دو قطار شهری موافقت و دستورات لازم را صادر کرد.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

حمل و نقل ریلی | جامع ترین پورتال حمل و نقل ریلی