دوشنبه / ۴ تیر / ۱۴۰۳ Monday / 24 June / 2024
×
تا تعیین تکلیف نهایی ساعت کار ادارات، طرح بهینه‌سازی حرکت قطارهای خط ۵ و به تبع آن حذف اعزام‌های تندرو فعلا اجرا نمی‌شود.
حذف قطارهای تندرو در خط ۵ به تعویق افتاد

حذف قطارهای تندرو در خط ۵ به تعویق افتاد

حذف قطارهای تندرو خط ۵ مترو از اول شهریور ماه
حذف قطارهای تندرو در خط ۵ به تعویق افتاد

تا تعیین تکلیف نهایی ساعت کار ادارات، طرح بهینه سازی حرکت قطارهای خط ۵ و به تبع آن حذف اعزام‌های تندرو فعلا اجرا نمی‌شود.

شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد؛ تعداد بالایی از مسافران خط ۵ در ساعات پرتردد صبح و عصر، شاغل و یا محصل هستند و به همین دلیل ضرورت دارد که طرح بهینه سازی برنامه حرکت قطارها در این خط مترو براساس ساعت کاری که برای ادارت و مراکز آموزشی از سوی دولت اعلام می‌شود، اجرا شود.

در این راستا تا نهایی شدن ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی برنامه حرکت قطارها در خط ۵ متروی تهران همانند قبل اجرا خواهد شد.

در صورت هر گونه تغییر در خدمات رسانی خط پنج اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

لازم به توضیح است شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه همواره با استفاده از تمام ظرفیت خود ضمن برنامه‌ریزی برای تداوم خدمت‌رسانی مناسب، در راستای حفظ رضایت‌مندی شهروندان و مسافران در شهر زیرزمینی تلاش می‌کند.


در تاریخ ۳۰ مرداد ماه متروی تهران اطلاعیه مبنی بر “حذف قطارهای تندرو خط ۵ مترو از اول شهریور ماه” صادر کرده بود که با توجه به اطلاعیه جدید، تا اطلاع ثانوی این تغییرات متوقف خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *