یکشنبه / ۲۴ تیر / ۱۴۰۳ Sunday / 14 July / 2024
×
بدلیل ضرورت تعمیر و بهسازی برخی از ریل باس های شرکت رجا و در راستای سیر ایمن و رفاه حال مسافران از ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۲ تا اطلاع ثانوی برنامه حرکت قطارهای حومه ای در محور های تهران-پرند، تهران-پیشوا-گرمسار و تهران-هشتگرد با تغییر (حذف) روبرو خواهد شد. جهت مشاهده تغییرات ادامه مطلب را مطالعه نمایید.
حذف تعدادی از قطارهای حومه ای تهران بعلت نقص فنی

حذف تعدادی از قطارهای حومه ای تهران بعلت نقص فنی

حذف تعدادی از قطارهای حومه ای تهران بعلت نقص فنی
حذف تعدادی از قطارهای حومه ای تهران بعلت نقص فنی

با توجه به مشکلات پیش آمده برای مردم در قطارهای حومه ای شرکت رجا متعلق به سازمان تامین اجتماعی، با تصمیم راه آهن جمهوری اسلامی ایران، تعدادی از این قطارها جهت انجام تعمیرات لازم تا اطلاع ثانوی از سیر خارج شدند.

پس از ایجاد مشکلات مختلف به ویژه مشکل تهویه و نقص فنی قطارهای حومه ای شرکت رجا که باعث ایجاد تاخیر در حرکت این قطارها و نارضایتی مردم شده بود، شرکت راه آهن تعدادی از این قطارها را جهت انجام تعمیرات لازم تا اطلاع ثانوی از سیر خارج نمود و از شرکت مالک خواست هرچه سریعتر نسبت به انجام تعمیرات لازم روی این قطارها اقدام نماید.

همچنین با تدابیر انجام شده جهت استفاده از قطارهای موجود در ساعات اوج تقاضا و نیز جایگزین کردن برخی قطارها با قطارهای با کیفیت تر، امیدواریم که رفاه مناسب جهت اسفاده هموطنان عزیز جهت سفر با قطار های حومه ای در سطح استان تهران فراهم گردد.


در هفته های اخیر انتقاداتی زیادی در مورد سیستم های تهویه و سرمایشی قطارهای حومه ای مخصوصا در مسیر تهران گزارش شده بود.

هموطنان گرامی ساکن استان تهران می توانند جهت اطلاع از جدیدترین برنامه حرکت قطارهای حومه ای گرمسار، هشتگرد و پرند به به لینک های زیر مراجعه فرمایند:

جهت مشاهده برنامه حرکت قطارهای حومه ای تهران بر روی دکمه زیر کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *