چهارشنبه / ۳ مرداد / ۱۴۰۳ Wednesday / 24 July / 2024
×
به دنبال ایجاد حریق در ریل باس گرمسار-تهران متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجا، شرکت راه آهن ضمن تذکر شدید به این شرکت خواستار افزایش دقت و نظارت بر نگهداری و تعمیرات قطارهای در اختیار شرکت رجا و همچنین عذرخواهی سریع شرکت مذکور از مسافرین محترم و جبران آن به نحو شایسته و در شان ایشان شد.
تذکر شدید شرکت راه آهن به شرکت رجا

تذکر شدید شرکت راه آهن به شرکت رجا

تذکر شدید شرکت راه آهن به شرکت رجا
تذکر شدید شرکت راه آهن به شرکت رجا

به دنبال ایجاد حریق در ریل باس گرمسار-تهران متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجا (تحت مالکیت سازمان تامین اجتماعی)، شرکت راه‌آهن ضمن تذکر شدید به این شرکت خواستار افزایش دقت و نظارت بر نگهداری و تعمیرات قطارهای در اختیار شرکت رجاء و همچنین عذرخواهی سریع شرکت مذکور از مسافرین محترم و جبران آن به نحو شایسته و در شان ایشان شد.

ساعتی پیش و به علت نقص فنی، یکی از واگن‌های ریل باس گرمسار-تهران در اختیار شرکت حمل و نقل ریلی رجا در مسیر ورامین- ری دچار حریق در قسمت زیرین یکی از واگن های ریل باس شد که توسط آتش نشانی اطفاء حریق صورت گرفت.

📌 بخوانید : حریق قطار شهری ورامین-تهران در قرچک

خوشبختانه همه مسافرین در سلامت کامل هستند و مسافرین این ریل باس توسط قطار مسافری مشهد- کرج به تهران اعزام شدند.

گفتنی است مشابه این اتفاق در ترنست در اختیار شرکت حمل و نقلی رجا در مسیر یزد-تهران در آبان‌ماه نیز رخ داده و شرکت راه آهن، خواستار نظارت و دقت بیشتر شرکت رجا در بحث نگهداری و تعمیرات این شرکت شده بود.

شایان ذکر است که تعداد ۱۴ رام ریل باس در اختیار شرکت حمل و نقل ریلی رجا است و ریل باس سانحه دیده جزو این دسته از ریل باس ها بوده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *