جمعه / ۲۹ تیر / ۱۴۰۳ Friday / 19 July / 2024
×
دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه صنعتی دلفت هلند، آبان ماه 98 دوره های کوتاه مدت تخصصی بین المللی برگزار می کنند.
برگزاری دوره مشترک ریلی دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه صنعتی دلفت هلند

برگزاری دوره مشترک ریلی دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه صنعتی دلفت هلند

این دوره های آموزشی در زمینه تخصصی ریل به صورت مشترک توسط دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت و دانشگاه صنعتی دلفت، در هفت زمینه و در راستای سیاست دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه مبنی بر تعاملات بین المللی در حوزه صنعت ریلی، از ۱۸ آبان تا ۶ آذرماه ۱۳۹۸ برگزار می شوند.

همچنین در طول این مدت، دانشگاه میزبان پروفسور هانسن، استاد دانشگاه دلفت هلند است.

برگزاری دوره مشترک ریلی دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه صنعتی دلفت هلند
برگزاری دوره مشترک ریلی دانشگاه علم و صنعت ایران و دانشگاه صنعتی دلفت هلند
📌 مطابق اعلام دانشکده مهندسی راه آهن، عناوین این هفت دوره، زمان برگزاری و ارایه دهنده آن به شرح زیر است👇

🔸علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این دوره ها به شماره ۷۷۲۴۰۰۵۵-۰۲۱ (عباسی) تماس حاصل نموده و برای ثبت نام در هر یک از دوره ها با بلیت تخفیف دار از طریق سایت ایوند ، بر روی هر یک عناوین دوره ها 👆 کلیک کرده و یا به وبگاه rst.iust.ac.ir مراجعه کنند.


معرفی دانشگاه صنعتی دلفت هلند:

دانشگاه دِلْفْت در تاریخ ۱۸ ژانویه ۱۸۴۲ به فرمان پادشاه ویلِم دوم تأسیس شد. در ابتدا این مرکز را به‌عنوان «آکادمی سلطنتی» به منظور آموزش علوم شهرسازی در مستعمرات خود بنا کردند. پس از جنگ جهانی دوم، تعداد دانشجویان دانشگاه دلفت به طور چشمگیری افزایش یافت. با اینکه ساختمان اصلی دانشگاه صنعتی دلفت هلند در مرکز شهر ساخته شده است، اما در حال حاضر مجموعه ای با نام «Mekelpark» در مجاورت شهر دلفت و به‌ منظور انتقال تمامی قسمت های دانشگاه صنعتی دلفت ، طراحی شده است. در پشت بام کتابخانه دانشگاه دلفت،از چمن بعنوان یک عایق طبیعی استفاده شده است.

دانشگاه صنعتی دلفت هلند دارای ۸ دانشکده در رشته های مختلف معماری. مهندسی عمران زمین شناسی ، مهندسی برق و ریاضیات ، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک ، مهندسی دریا، مهندسی مواد ، مهندسی طراحی صنعتی، هوا و فضا، فناوری سیاست، مدیریت علوم پایه و کاربردی می باشد.

در رتبه بندی جهانی دانشگاه ها، رنکینگ دانشگاه صنعتی دلفت هلند در رشته های مهندسی و فناوری جزو ۲۰ دانشگاه اول و در علوم زیستی جزو ۵۰ دانشگاه اول قرار گرفته است.

در رنکینگ جهانی سایت the رتبه ۵۸ جهان را به خود اختصاص داده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *