قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار مترو و قطار شهری » برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است

برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است

برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است
برای اتمام پروژه متروی تبریز هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز از صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای پروژه قطار شهری تبریز در طول ۱۸ سال گذشته خبر داد و گفت: در صورت تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان، پروژه تکمیل میشود.

مصطفی مولوی در حاشیه دهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های استان آذربایجانشرقی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: خط یک متروی تبریز دارای ۱۸ ایستگاه بوده و در سه فاز کار شده است، ایستگاه های یک تا ۱۱ هر یک نواقصی مثل نداشتن پله و تهویه دارند که به مرور در حال برطرف شدن است.

وی اضافه کرد: پروژه بهره برداری از مترو زمان بر بوده و نمیتوان تا زمان تخصیص کامل بودجه یا برطرف شدن تمامی مشکلات پروژه منتظر ماند، از این رو این نوع از پروژه ها به تدریج به بهره داری می رسند.
وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال جاری، خط یک مترو به ایستگاه پایانی‌ (لاله) برسد تا همشهریان غرب تبریز نیز از نعمت مترو بهره مند شوند.

مولوی با بیان اینکه خط دو قطار شهری تبریز نیز در مرحله حفاری است، گفت: خط دو از قرا ملک آغاز شده و با عبور از مقابل نمایشگاه بین المللی تبریز در شهرک خاوران پایان پیدا میکند.

وی افزود: خط سه هم از ترمینال شروع و به مقابل بیمارستان عالی نسب تبریز ختم شده و خط چهار نیز از میدان آذربایجان آغاز و به صورت رینک به یوسف آباد ختم می شود.

مدیرعامل قطار شهری تبریز در پایان، رضایت یک مدیر از عملکردش را نقطه سقوط او عنوان کرد و متذکر شد: باید تلاش کنیم تا عملکرد بهتری در مقایسه با وضعیت کنونی مان داشته باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

حمل و نقل ریلی | جامع ترین پورتال حمل و نقل ریلی