انتصاب سعید رسولی بعنوان سرپرست شرکت راه آهن
انتصاب سعید رسولی بعنوان سرپرست شرکت راه آهن
با حکم محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، سعید رسولی به عنوان سرپرست شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

انتصاب سعید رسولی بعنوان سرپرست شرکت راه آهن
با حکم محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، سعید رسولی به عنوان سرپرست شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب شد

امروز در مراسمی که با حضور معاون پارلمانی وزیر، مدیر کل دفتر مرکزی و اعضای هیات مدیره راه آهن برگزار شد، سعید رسولی ضمن قدردانی از خدمات و زحمات سعید محمدزاده مدیرعامل سابق راه آهن گفت: از حسن نظر و اعتماد مجموعه وزارتخانه و در راس آن از وزیر راه سپاسگزارم و این امر سبب شده است تا احساس مسئولیت بیشتری داشته باشم.

سرپرست راه آهن با ابراز امیدواری از اینکه با همت و تلاش همه همکاران در راه آهن و دانش، تخصص و دلسوزی که درمیان آن ها وجود دارد، مسیری را که راه‌آهن تا امروز به خوبی طی کرده است،به شکل بهتری ادامه یابد.

رسولی در ادامه با بیان اینکه در جلسات تودیع، تنها از خدمات انجام شده قدردانی می شود، چرا که وقتی فردی در مجموعه ای خدمت می کند، این خدمت بعنوان برگ زرینی از کتاب تاریخ آن سازمان محسوب می شود و برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد

از سوی دیگر سعید محمد زاده، مدیرعامل سابق راه آهن نیز در این جلسه ضمن تشکر از وزیر راه و شهرسازی برای موافقت با درخواست وی گفت:

از سال ۱۳۷۳ تا امروز تمام تلاش خود را برای خدمت گذاری در راه‌آهن به کار بستم و امیدوارم که توانسته باشم عملکرد مناسبی ارائه و در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشم.

وی ضمن سپاسگزاری از خدمات همه همکاران در شرکت راه آهن و معاونین این شرکت، طلب حلالیت از آن ها اضافه کرد: در مراسم رسمی معارفه رسولی گزارشی از خدمات همکاران در شرکت راه آهن در طی مسئولیت بنده ارائه خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه از سال ۱۳۹۵ تاکنون حمل بار در راه آهن رشد خوبی داشته است،تصریح کرد :

علیرغم شرایط نامناسب ناوگان، رشد مسافر نیز مطلوب بود.
انتصاب سعید رسولی بعنوان سرپرست شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران
قدردانی از زحمات دکتر سعید محمد زاده

از سوی دیگر مهران کفاش معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی به نمایندگی از وزیر راه و شهرسازی در این مراسم گفت: محمد زاده انسانی فرهیخته و مسلط به موضوعات حوزه کاری خود و حسن اخلاق وی مثال زدنی بود.

وی با اشاره به اینکه این جلسه مقدمه ای برای شروع کار است، افزود: وزیر راه و شهر سازی در مراسمی رسمی از زحمات محمد زاده تکریم و قدردانی و رسولی را به عنوان سرپرست راه آهن معرفی خواهد کرد.

کفاش، نیروهای انسانی را از سرمایه های با ارزش شرکت راه آهن و برگ برنده آن خواند و تاکید کرد: همان گونه که تا کنون از زحمات این نیروها قدردانی شده، باید این تکریم بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: توسعه ریلی برای ریاست جمهور، وزیر و مسئولین بلند مرتبه نظام بسیار حائز اهمیت است که امیدواریم با تدبیر معاونین و نیروی های فرهیخته راه آهن این توسعه به خوبی محقق و خدمات بیشتری به مردم ارائه شود.

کفاش با اشاره به نقش راه آهن در ارائه خدمات به مردم، یادآور شد: مردم هر روز از خدمات ریلی بهره می برند و آن را ارزیابی می کنند و این کار مسئولیت بیشتری را ایجاد می کند. از این رو هر روز باید برای کسب حداکثری رضایت مردم تلاش کنیم.

وی با اشاره به اهمیت حمل و نقل ریلی و خدمت رسانی شبانه روزی راه آهن، گفت : چندین بار از محمد زاده خواسته شد که از تصمیم خود بگذرد، اما اصرار خود وی و صحبت هایش با وزیر موجب این اتفاق و انتخاب یک نفر از خانواده راه آهن شد.

کفاش ابراز امیدواری کرد که خدمات راه آهن با همان سرعت که پیشتر جلو رفته به سوی توسعه و اعتدال پیش برود.