سه شنبه / ۲ مرداد / ۱۴۰۳ Tuesday / 23 July / 2024
×
سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه خدمات هوشمند در حوزه خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو تهران خبر داد.
امکان خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو فراهم شد

امکان خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو فراهم شد

امکان خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو فراهم شد
امکان خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو فراهم شد

سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ارائه خدمات هوشمند در حوزه خرید و شارژ غیرحضوری بلیت مترو پایتخت خبر داد.

هادی زند با اشاره به اهمیت مدیریت زمان گفت: شهروندان و مسافران شهر زیرزمینی می‌توانند پیش از مراجعه به ایستگاه‌های مترو، برای تهیه بلیت و یا شارژ کارت‌های اعتباری از خدمات آنلاین استفاده کنند.

وی افزود: امکان دریافت خدمات مرتبط با بلیت مترو در سایت ها و اپلیکیشن های گوشی همراه از جمله سایت و اپلیکیشن «تهران من» وجود دارد و مسافران می‌توانند بدون اتلاف وقت، سفر خود را با مترو آغاز کنند.

وی با بیان اینکه استفاده از این خدمات آنلاین به جای استفاده از دستگاه های داخل ایستگاه های مترو و یا مراجعه به باجه های فروش بلیت میتواند منجر به صرفه جویی در زمان و همچنین آسایش بیشتر مسافران شود، تصریح کرد:

شهروندان می توانند با خرید بلیت تک سفره مترو از این طریق، بارکد بلیت را روی گوشی همراه خود دریافت و هنگام تردد صفحه نمایش گوشی را روی گیت گذاشته و عبور کنند.

همچنین از طریق این اپلیکیشن ها می توانند از مقدار مبلغ کارت بلیت اعتباری خود نیز مطلع شوند و در صورت لزوم موجودی کارت را افزایش دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *