دوشنبه / ۴ تیر / ۱۴۰۳ Monday / 24 June / 2024
×
مدير درآمد بليت شركت بهره برداری مترو تهران و حومه از آغاز فروش بليت به مسافران متروی پرند از ۱۷ دی ماه خبر داد.
آغاز فروش بليت مترو در پرند

آغاز فروش بليت مترو در پرند

آغاز فروش بليت مترو در پرند
آغاز فروش بليت مترو در پرند

مدير درآمد بليت شركت بهره برداری مترو تهران و حومه از آغاز فروش بليت به مسافران مترو پرند از ۱۷ دی ماه خبر داد.

جعفری با اشاره به اینکه از آذرماه ۱۴۰۲ با افتتاح متروی پرند توسط رئیس جمهور محترم، بعد از ۱۸ سال ضمن شیرین شدن کام مردم این منطقه، روند رفت و آمد به این شهر تسهیل شده است گفت: تردد در این مسیر تا ۱۶ دی‌ماه به صورت رایگان انجام می شد.

وی افزود: با توجه به تصویب نهایی قیمت بلیت، از روز یکشنبه ۱۷ دی ماه مبلغ ۱۵ هزار تومان بهای بلیت از مسافران فاقد کارت اعتباری در ایستگاه شهر پرند دریافت می شود.

اگرچه مسیر پرند ۲۰ کیلومتر بیشتر از خط فرودگاه امام خمینی (ره) است؛ اما قیمت بلیت همانند مسیر فرودگاه، ۱۵ هزار تومان تعیین شده است.

مدیر درآمد بلیت شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه هزینه بلیت مسافران ایستگاه شهر پرند در صورت استفاده از کارت بلیت های اعتباری با تخفیف ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان محاسبه می شود گفت: مسافران در صورت استفاده از سامانه شهرزاد از ۱۰ درصد تخفیف مازاد علاوه بر تخفیف قبلی بهره مند خواهند شد؛ لذا توصیه می شود شهروندان و مسافران از سامانه شهرزاد یا کارت اعتباری استفاده نمایند.

جعفری تصریح کرد: در بازه زمانی یک هفته گذشته به طور متوسط روزانه ۷۰۰ نفر از مترو پرند استفاده کرده اند.

گفتنی است، در حال حاضر خط پرند از ساعت ۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ از مبدأ ایستگاه شاهد- باقرشهر و ۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ از مبدأ ایستگاه شهر پرند با سرفاصله ۱۲۰ دقیقه در حال سرویس دهی به مسافران محترم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *